Erinoz, başta bahçe mobilyaları ve salıncak koltukları olmak üzere dış mekan konfor ürünlerini tüm dünyaya ve Türkiye’ye sunmaktadır. Ayrıca Erinoz, gelişmiş teknolojik altyapısı ile ulusal ve uluslararası firmalara elektrostatik toz ve yaş boya uygulamaları sağlamaktadır.

Bugün Erinoz, önde gelen beyaz eşya firmalarından otomotiv üreticilerine kadar değişen iş ortaklarına anlaşmalı imalat olarak boya ve metal parça üretimi sağlamaktadır.

Erinoz, metal dış mekan ve bahçe mobilyaları konusunda Türkiye’nin en büyük üreticisidir. Tüm ürünler, tanınmış pazar markaları ve Türkiye’deki 300’ün üzerinde perakendeci tarafından müşterilere sunulmaktadır.

Tüm bunların yanı sıra 35’in üzerinde ülkeye salıncak koltuk ve dış mekan mobilyaları ihracatı yapan Erinoz, Türkiye’nin önde gelen ihracatçı firmalarından biridir. Erinoz outdoor ürünlerini dünyanın her yerinde bulmak mümkün.

Erinöz; teknolojiyi üretimin merkezine yerleştiren ve yeniliğe önem veren bir firmadır. Özellikle üretim, planlama ve kalite alanlarında birçok uzman birleşti. Erinoz, Endüstri 4.0 ve Toplum 5.0 kavramlarını harmanlayarak insan kaynaklarını ürün deneyiminin merkezine yerleştirmeyi başarmıştır.

Erinoz özellikle üretim öncesinden satış sonrası hizmetlerine kadar “memnun müşteri” ve ”memnun çalışan” misyonuyla müşteri iletişimi ile müşteri değerini artırmayı hedeflemektedir.

Üretim Becerileri

Elektrostatik toz ve yaş boya uygulamalarımız yaklaşık 3.000 m2 üretim alanına sahiptir. Konveyör sprey boya ve yüzey sistemi proses hattı yıllık 1 milyon m2 boya kapasitesine sahiptir. Bu bölümde dış mekan mobilyaları ve salıncak koltukları boyanmaktadır.

Metal parça ve ürün uygulamalarımız yaklaşık 5.000 m2 üretim alanına sahiptir. Yıllık 10.000 ton demir işleme kapasitesine sahip demir işleme üretim birimi, otomatik CNC ve NC kontrol makine hattımızla talepleri karşılıyor.

Tekstil üretim uygulamalarımız yaklaşık 2.000 m2 üretim alanına sahiptir. Tekstil üretim birimi makine hattı ile yıllık 500.000 metre tekstil ve kumaş işleme kapasitesine sahiptir.

Parlatma ünitemiz 1.000 m2 üretim alanına sahiptir. Boyahanemizi destekleyen cila ünitesi, alüminyum, zamak, DKP sac ve pirinç gibi her türlü metal ve metal ürünü cilalama özelliğine sahiptir.

Gruplama birimimiz yaklaşık 1.000 m2 multipleks üretim alanına sahiptir. Boyahaneyi destekleyen gruplama birimi; beyaz eşya ve otomotiv sektörüne gruplama hizmeti vermektedir.

Mesaj Yaz
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?